Dyshidrotický ekzém

2 1000x1000Příčinou dyshidrotického ekzému je oslabená funkce kožní bariéry. K oslabení může docházet při vrozené atopii či alergii, nebo při získané přecitlivělosti pokožky k některým dráždivým látkám. Oslabená kožní bariéra nedokáže plně vzdorovat okolnímu prostředí a reaguje zánětem. V případě dyshidrotického ekzému se jedná o postižení dlaní, prstů a meziprstí. Pod pokožkou lze nahmatat výsev malých pupínků nebo puchýřků. Ty posléze tvoří na pokožce zrohovatělé a praskající krusty nebo mokvavá ložiska. Pokud se nepodaří odstranit příčinu dráždění kůže, po vyléčení ložisek se problém po čase opakuje.

Proč krém Dermaguard? 

Pomáhá oslabené pokožce udržovat její ochrannou funkci

Vytvoří na pokožce neviditelný mikrofilm, který zamezí alergenům proniknout do pokožky a vyvolat dráždivou reakci

Chrání mnoho hodin a ani po umytí není nutné znovu ho aplikovat.

Udržuje pokožku silnější, hydratovanou a poskytne jí regenerační čas po léčbě kortikoidy

 

Jak používat Dermaguard?

Krém Dermaguard se používá jako účinná prevence, která zabraňuje opakování dyshidrotického ekzému.

Pokud je ale pokožka v akutním stavu, tj. silně podrážděná, s praskající nebo mokvající kůží, krém nepoužívejte. Pokožku nejdříve přelečte podle pokynů kožního lékaře.

Krém Dermaguard aplikujte poprvé až bude pokožka klidná, bez prasklin a mokvavých ložisek. Pokožka ošetřovaná krémem Dermaguard následně získá čas k regeneraci. Dermaguard napomáhá tomu, aby se kůže nepodráždila znovu až do akutního stavu.

Čtěte prosím složení a návod k použití: ZDE

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image