ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Ekzémy, opruzeniny, suchá kůže... ... jedno řešení

E-shop

Testery 2 ml

Testery 2 ml

Bariérový ochranný krém vhodný pro každodenní péči o citlivou a suchou pokožku ohroženou dráždivými látkami s dlouhodobým účinkem.

Kód produktu: Tester 001
Stav zboží: Na objednávku
Cena celkem vč. DPH 3 Kč/ks
Vzhledem k ceně poštovného jsou testery pouze na vyžádání. Objednejte na: derma@derma.cz nebo telefonicky či SMS na tel: 605 284 288.

Obdržíte údaje k platbě a po uhrazení Vám vzorečky zašleme běžným dopisem. Cena poštovného je 31 Kč.

Popis produktu

Trápí vás často podrážděná a suchá kůže? Je vaše pleť citlivá na vnější prostředí? Pak vyzkoušejte Dermaguard. Jde o speciální ochrannou emulzi, která má dlouhodobý účinek. Krém Dermaguard vytvoří ochranný mikrofilm, který brání vaši pokožku před dráždivými látkami. Vytváří bariéru mezi pokožkou a například prachem, mycími, čistícími a pracími prostředky, rostlinnými a živočišnými kyselinami, oleji, tuky. Bariérový film zabrání průniku k pokožce i látkám jako je amoniak, který je v moči a způsobuje často plenkovou dermatitidu. Krátkodobě chrání i před průmyslovými chemikáliemi, např. kyselinami nebo louhem. Tento krém působí 4 až 6 hodin a jistě si ho oblíbíte díky jeho snadné vstřebatelnosti. Dermaguard nezanechává na pokožce mastný film. Produkt Dermaguard neobsahuje lanolin a je neparfémovaný.

Klíčové vlastnosti bariérového ochranného krému Dermaguard

  • Krém Dermaguard je vhodný pro každodenní péči o pokožku ohrožené podrážděním, při kterém vznikají ekzémy, opruzeniny nebo suchá kůže
  • Dermaguard je ochranný krém na ruce s dlouhodobým účinkem a lze jej použít na jakoukoli část těla
  • Bariérový ochranný krém Dermaguard vytváří mikrofilm bránící pokožku 4-6 hodin před dráždivými látkami
  • Vhodný doplněk léčby atopického, kontaktního i dyshidrotického ekzému
  • Krém na ruce Vaši pokožku ochrání například před prachem, potem v gumových rukavicích, kovy, kyselinami a tuky
  • Bariérový krém je vhodný pro citlivou pokožku trpící častým podrážděním a suchostí z častého mytí vodou ,, nesmývá se"
  • Používá se před prací nebo činností která by mohla podráždit kůži
  • Krém se snadno vstřebává a skvěle hydratuje
  • Nezanechává mastný film
  • Neobsahuje lanolin a je neparfémovaný

Použití bariérového ochranného krému Dermaguard

DermaGuard používejte PŘED očekávanou zátěží pokožky. Krém není léčebný, ale ochranný. Máte-li pokožku v podrážděném stavu nebo v akutní fázi, je třeba nejprve pokožku přeléčit. DermaGuard používejte na zklidněnou pokožku. Můžete omezit opakovanému podráždění.
Nejprve omyjte pleť vodou a mýdlem, pečlivě osušte. Krém (na ruce postačí velikost lískového oříšku) jemně vetřete do pokožky. Vzhledem k dobré vstřebatelnosti krému Dermaguard nesmí na pokožce zůstat viditelná vrstva, pokožka by neměla lepit. Vytvoření ochranné bariéry trvá maximálně dvě minuty. Krém Dermaguard je z pokožky do šesti hodin postupně odstraněn přirozenou kyselostí potu. Zároveň se může bariéra snižovat častým mytím či stykem pokožky s rozpouštědly silikonů a acetonů.

Specifikace produktu

DermaGuard testery: 2ml

DermaGuard testery: 2,5ml, 3,5gr

 

Související produkty